Fissler Vitaquick 6 lt Düdüklü Tencere

Hızı pişiren düdüklü tencere olarakta bilinir. Özel çelik alaşımı sayesinde ısı eşit dağılır ve yemeğin her bölgesi aynı sürede pişer.

5,0 (0 Yorum)

Marka Ürün Kodu : 33404
%20
İndirimli
1.246,91 TL 999,00 TLFissler Vitaquick  serisi 6 litre kapasiteli düdüklü tencere.  Özel çelik alaşımı ile ocağın ısısı tencerede homojen olarak dağılır ve gıdaların pişmesi daha hızlıdır. Bu sebeptenki hızlı pişiren düdüklü tencere olarak bilinir. Tencere üzerinde pişirme seviyesi göstergesi, kapakta yeşil kırmızı renklerle belirlenmiş kilit sisteminin açık kapalı olduğunu göstren işaretler ve tencere içerisindeki maksimum ve minimum seviye göstergeleri kullanıcının daha kolay kullanmasına yardımcı olur.

Fissler Vitaquick 6 Litre Düdüklü Tencere Özellikleri

  • Özel alaşım çelikten imal edilmiştir.
  • 6 Litre Kapasite
  • Maksimum minimum göstergeler
  • Pişirme kademesini gösteren halka işaretler
  • Kapak kapalı açık göstergesi
  • 3 Yıl Garanti
  • 10 Yıld Aksesuar tedarik Garantisi

Fissler ürünlerimiz Orjinaldir. Adınıza fatura edilir ve kargo edilir. Kalitesini bilmeyen yoktur. Tereddütsüz alabilirsiniz. Ürün yorumlarını okuyarak müşteri memnuniyetlerini değerlendirebilirsiniz.

Ürün kullanımı ile ilgili problem yaşarsanız faturanız üzerindeki GSM numarasından ulaşırsanız kullanımı konusunda yardımcı olabiliriz.

Bize gelen Bazı sorular
- Kapağı taktım ama kapakla tencere arasında boşluk var
C- Kapağı kapattığınızda bu boşluk vardır lakin tencere ısınmaa başladığında  bu boşluk kaybolacaktır endişe etmeyiniz
- Buhar göstergesi beyaz çizgiler ne anlama geliyor
C- Birinci beyaz çizgi tencereniz normal pişirme  seviyesinde bir ısıdadır.
    İkinci çizgi göründügünde hızlı pişirme seviyesinde, ocagınızın ateşni bu seviyede tutar iseniz hızlı pişirecektir.
    İkinci Çizgide buhar tahliyesi başladı ve düdük ötüyorsa ocağınızın ateşini kısmanız önerilir. Eğer bu şekilde devam ederseniz hızlının da hızlısı bir pişirme olur  Tavsiyemiz ikinci çizgi seviyesinde pişirmenizdir.


Detaylı kullanım özellikleri ile ilgili mutlaka kullanım kılavuzunu okuyunuz. Kullanım Kılavuzundaki bililer daha güvenilir bilgilerdir. Yazmış olduğumuz bilgiler kendi kullanımınızdan edindiğimiz tecrübelerdir.

Fissler vitaquick kullananlar, tüm çevrelerine bu ürünü  tavsiye ediyor. fissler vitaquick kullanımı çok kolay bir üründür

Kapak üzerindeki metal parça ile kapağı doğru pozisyona yerleştirmek çok kolay. Ve tencerenin yeni tasarlanmış kenarları ile tencerenin kapatılması çok daha kolay.

Güvenli şekilde kilitlenir.
Tencere doğru şekilde kapatıldığı zaman, bir klik sesi duyulur ve tutacak üzerindeki bir renkli işaret kırmızıdan yeşile döner. Ancak o zaman tencere içinde basınç oluşmaya başlar.

İki pişirme seviyesi.

  • Vitaquick® iki pişirme seviyesine sahiptir. Hassas ayar ince sebzeler veya balık gibi nazik yiyecekler için kullanılırken, hızlı ayar etler ve sulu yemekler için kullanılır.
  • Hassas Pişirme ayarında birinci beyaz halka görünmeden hemen önce ocağın ısısı düşürülür. Tüm pişirme süresi esnasında birinci beyaz halka görünür kalmalıdır.
  • Hızlı Pişirme ayarında birinci beyaz halka göründükten sonra ocağın ısısı düşürülür. Tüm pişirme süresi esnasında ikinci beyaz halka görünür kalmalıdır.


Daha fazla bilgi.
İç gövdede minimum ve maximum litre göstergesi su seviyesini ayarlamanızda yardımcı olacaktır.

Kolayca saklamak için.
Çıkartılabilir tutacağı tencerenin temizlenmesini ve saklanmasını kolaylaştırmaktadır. Raflarınızda çok fazla tencere tava varsa bu çok önemli bir özelliktir: tencereler birbirinin içerisine yerleştirilebilmektedir.

Kargo ve Servis İle ilgili Bilgiler
Siparişleriniz 1-3 gün içerisinde ücretsiz kargo ile kargo edilir.
Ambalajları sıvı geçirmemesi için strec veya farklı malzemelerle özenle paketlenerek gönderilir.
Kargo teslimatında ambalajı bozulmuş veya hasara maruz kalmış paketleri teslim amayını zkargo görevlisine tutanak tutturunuz.
Fissler Vitaquck garantisi 3 yıldır. Herhangi bir sorun olduğunda fissler müşteri hizmetlerini arayarak yardım alabilirsiniz. Onlar siz yönlendirecektir.
Fissler Müşteri Hizmetleri numarası  444 7 5 58
Çözemediğini bir sıkıntınız olduğunda Cazip Alışveriş Müşteri Hizmetlerini de arayabilirsiniz Numaramız 444 33 97