Arzum OK004-MD Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi-Mürdüm

5,0 (0 Yorum)

Marka Ürün Kodu : 38366
%15
İndirimli
351,64 TL 299,00 TLArzum OK004-MD Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi -  MÜRDÜM

Arzum Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi, kahve sevenlere pratik ve lezzetli bir kahve deneyimi yaşatır. Makinenin tasarımı ve teknolojisi ile ocaktaki kahvenin taşmaması için takip etmek ve köpüğünün bol olması için pişirme ayarını bilmek gibi problemler ortadan kalkar. 1 kişiden 4 kişiye kadar kahve pişirme kapasitesi ile ister tek kişilik ister 4 kişilik kahveler kolayca hazırlanır. Lezzetli ve pratik kahveler için tek yapılması gereken, kutudan çıkan ölçü kaşığına uyacak kadar kahveyi isteğe göre hazırlayıp suyunu koyduktan sonra düğmesine basmaktır.

Kahve sevenler için şık tasarımı ve mor rengiyle göz doldurur. Mutfak tezgahında fazla yer kaplamaz, tasarımı ile tezgah üstü dağınıklığına sebep olmaz. Pişirme uyarısı ve taşma kontrolü sayesinde piştikten sonra uyarır, misafirlerle keyifli anlar bölünmez. 

Pratik kullanımı ve kolay temizliği sayesinde Arzum Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi, temel özellikleri ile ihtiyaçlara cevap verir. 

- 1-4 kişilik pişirme kapasitesi

- Akıllı taşma önleyici sistem

- Işıklı ve sesli pişme uyarısı 

- Sağ ve sol el kullanımı için çift akıtma ağızlı cezve

Teknik Özellikler 

 - 480 W

- Rezistans: Paslanmaz çelik 

- Yıkanabilir cezve 

- Sesli ve ışıklı uyarı sistemi 

Ödüllü Şıklık, Kahvede Kolaylık

Arzum OK004-N Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi - Mor, mutfağa şıklık katan dizaynı, kullanım kolaylığı ve tasarımda kusursuzluk üzerine ödüllüdür. Kutusunda garanti belgesi ve kahve ölçü kaşığı bulunur. Size lezzetli ve pratik kahveler yapmak kalır.

Arzum Hakkında

1966 yılında kurulan Arzum, 6 ürün kategorisinde 250' den fazla ürünü ile dünyanın 30' a yakın ülkesinde tam 10 milyon evin parçasıdır. Yerli bir dünya markası olma yolunda başarılı ile ilerlemektedir. 


Popüler Ürünler